Svatební editoriál - Jedině s WeddMate

Svatební editoriály jsou skvělým způsobem, jak prezentovat své produkty a služby potenciálním klientům. Avšak organizace a realizace úspěšného editoriálu může být náročný úkol, zejména pro menší podniky. A právě zde přichází naše platforma WeddMate.

WeddMate je svatební plánovač, který pomáhá párům naplánovat perfektní svatební den. Ale nejsme jen aplikace - jsme platforma, která spojuje páry a svatební dodavatele takovým způsobem, jaký tu nikdy nebyl.

Zde je několik důvodů, proč byste měli spolupracovat s WeddMate na vašem dalším svatebním editoriálu:

  1. Dosáhněte na širší publikum

WeddMate má velkou a stále rostoucí základnu uživatelů, kteří aktivně plánují svatbu. Spoluprací s námi na svatebním editoriálu můžete prezentovat své produkty a služby této zapojenému publiku, stejně jako našim sledovatelům na sociálních sítích a čtenářům našeho online magazínu.

2. Ušetřete čas a úsilí

Organizace svatebního editoriálu může být velkou prací - od hledání správných dodavatelů, přes hledání ideálního místa až po koordinaci harmonogramů. S WeddMate můžete nechat logistiku na nás. Máme tým zkušených svatebních plánovačů, kteří vám pomohou naplnit vaši vizi a zajistit, že vše půjde hladce i během samotného focení.

3. Prezentujte své produkty a služby krásným a souvislým způsobem

WeddMate pečlivě vytváří každý editoriál, aby prezentoval produkty a služby každého dodavatele v co nejlepším světle. Spolupracujeme s vámi na vytvoření souvislého tématu a barevného schématu, které propojí všechny části editoriálu a zároveň poskytneme profesionální styling a fotografii, které zajistí, že vaše produkty a služby budou prezentovány na krásný a editorializovaný způsob.

4. Získáte vynikající mediální pokrytí

WeddMate nejenže produkuje vlastní obsah, ale také spolupracuje s mnoha mediálními partnery, včetně našeho vlastního online magazínu moje-svatba.cz. Vaše produkty a služby budou prezentovány nejen v rámci editoriálu, ale také v článcích na našem magazínu a v rámci našeho dalšího marketingového materiálu. To vám umožní dosáhnout na ještě větší publikum a získat vynikající mediální pokrytí.

5. Získejte výhodnou cenu

Spolupráce s WeddMate na svatebním editoriálu může být výhodná finanční investice. Využíváme své vlastní zdroje a kontakty k zajistění toho nejlepšího místa, stylového a profesionálního stylingu, fotografů a dalších dodavatelů. Každý dodavatel zúčastněný na editoriálu dostane článek v online magazínu moje-svatba.cz a příspěvek na naše sociální sítě. Vše je řešeno touto bartrovou spoluprácí.

Celkově tedy spolupráce s WeddMate na vašem dalším svatebním editoriálu přináší řadu výhod pro vás i vaše produkty a služby. Pokud chcete prezentovat své produkty a služby na nejlepším svatebním editoriálu, obraťte se na nás a my vám rádi pomůžeme naplnit vaši vizi.

info@weddmate.com