Pro dodavatele: Jak využívat WeddMate+?

WeddMate+ je premiový účet pro dodavatele, který zlepšuje vaší pozici ve vyhledávání a odemyká nové funkce profilu na platformě WeddMate. Co vám členství WeddMate+ přinese a jak ho využívat naplno?

Neomezené obrázky

Fotografie služeb či produktů zatraktivní váš profil a pomůže klientům udělat si barvitější představu o vaší nabídce. Členství otevírá možnost přidat neomezené množství fotek. Svým klientům tak můžete snadno prezentovat nabídku v celé její šíři a zvýšit tak šanci na nové objednávky.

Neomezené množství fotek nahrajete v záložce Fotky v editoru profilu dodavatele. Stačí jen kliknout na tlačítko Nahrát obrázek.

Chytlavý popis

Přilákejte nové klienty také prostřednictvím chytlavého popisku. Napíšete ho v jednoduchém editoru, kde si díky náhledu uděláte představu o tom, jak bude vaše prezentace na platformě vypadat.

Popis přidáte snadno v záložce Obecné v editoru profilu dodavatele. Nezapomeňte ho uložit kliknutím na Save changes vpravo nahoře.

Slevové akce

Slevy zaručeně nalákají nové zákazníky. S WeddMate+ můžete ke svému profilu připojit slevové akce, které vaši klienti využijí při objednávce služeb. K názvu a popisku můžete přidat i obrázky, které na výhodnou nabídku upozorní.

Návod, jak vložit slevové akce na svůj profil, najdete zde.

Hodnocení uživatelů

Není nad reference od klientů. S WeddMate+ se zobrazí počet hvězd hned vedle názvu podniku a podrobnější slovní hodnocení s pozitivy i negativy níže na profilu. Dobré hodnocení vám pomůže zvýšit důvěru zákazníků.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Přibližte zákazníkům své služby tak, že odpovíte na nejčastější otázky. Ušetříte  čas sobě i klientům, kteří se na vašem profilu dozví potřebné informace o možnostech služeb, které nabízíte.

Návod, jak přidat na profil FAQ, najdete zde.