Jak se připravit na svatbu už teď?

Jak se připravit na svatbu už teď?

Každá z nás si představuje svůj den „D“ jako krásnou pohádku. Poté, co se váš muž konečně vysloví, nastává maraton příprav. S obřadem, šaty a hostinou vám určitě rády vypomůžou kamarádky, dostat se ale do svojí vysněné formy, nebo uzdravit akné, to už musíte sama. V tomto článku se proto podíváme na to, jak připravit samu sebe, abyste si v tento významný den připadala jako princezna a váš budoucí manžel u oltáře oněměl úžasem.

1. Krok přípravy: Vlasy jako korunka krásy.

Zapomeňte na barvy z drogerií a už vůbec se nepokoušejte o střihy sama. Svěřte se s barvením do rukou odbornic a zapomeňte na experimenty. Vyhoďte přípravky z drogerie a zvolte kvalitnější šampony i následnou péči. Nechoďte spávat s mokrými vlasy, ale vždy je důkladně vysušte. Šampon používejte jen ke kořínkům, do délek vlasům stačí to, co spláchnete. Přidejte do péče i olejíčky a masky.

2. Krok přípravy: Pleť hladká a vyživená.

Uzdravit pleť není otázka hodin ani dnů, proto je vhodné s tím začít včas. Stejně jako u vlasů, i u pleti je klíčová vhodná péče. Navštivte kosmetičku, která vaši pleť ošetří a doporučí přípravky na domácí použití. Nezapomínejte, že ke zdraví pleti přispívá též dostatek spánku, strava a hydratace. Zařaďte každodenní rituál pití min. 2 l čisté vody, choďte spát ve stejnou dobu, doplňte selen, zinek a vitamíny D3 a K2. Uvidíte, že se vám vaše pleť náležitě odvděčí.

3. Krok přípravy: Úsměv, co rozzáří den.

Svatba bude jistě šťastným dnem, proto dozajista nebudete chtít šetřit úsměvy. Pokud toužíte po zářivě bílých zubech ve stylu hollywoodských hvězd, zapomeňte na předražené pasty a návnady na internetu. Naštěstí je na trhu mnoho dentistů, kteří se vám o zářivý úsměv rádi postarají metodou bělení laserem, nebo kombinací domácího a ordinačního bělení.

4. Krok přípravy: Strava a cvičení pro lepší pocit ze sebe sama.

Ve spokojeném vztahu se snadno přibírá. Člověk bývá pohodlný a kila přibývají. Abyste se cítila dobře, je potřeba zlepšit kondici, s čímž půjde ruku v ruce i dobrý pocit ze sebe sama. A co sluší ženám nejvíce? Sebevědomí! Vyhledejte si na internetu cvičící videa s chutí do boje!

Okamžitě také zapomeňte na drastické diety. Jezte pravidelně a pestře, jídla nevynechávejte a nehladovějte. Zařaďte do jídelníčku kvalitní masa, sezónní zeleninu a ovoce, dlouho tažené vývary, místo Milky vysokoprocentní čokolády a místo slazených limonád sáhněte raději po vodě s citronem. Žádné kručení v břiše od hladu a podrážděnost! Vaše tělo potřebuje dostatek živin, aby prospívalo, proto ho o ně neochuzujte.